Kategorie produktów

Regulamin

Regulamin Sklepu wyroby-z-drewna.pl - "rozśpiewany ogród"


1. Właścicielem sklepu jest firma MeritumCom Grzegorz Gołębiewski  z siedzibą w Warszawie (03-149 Warszawa, ul. Aluzyjna 23H / 403, NIP 9511762075).

2. Zamówienia przyjmowane są przez stronę serwisu wyroby-z-drewna.pl , drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wysyłka realizowana jest na terenie Polski i innych krajów europejskich.

3. Warunkiem dokonania zakupów jest prawidłowe wypełnianie formularza, przesłanie zamówienia oraz jego potwierdzenie. Zamówienia długo nie potwierdzone są anulowane (Klient wcześniej otrzymuje maila z przypomnieniem o potwierdzeniu, brak takiego maila może świadczyć o błędnie podanym adresie e-mail).

4. Zamówienia wypełnione błędnie, częściowo, niepotwierdzone, nieopłacone w przypadku deklaracji przedpłaty mogą zostać anulowane.

5. Sklep
wyroby-z-drewna.pl przyjmuje zamówienia we wszystkie dni w roku i przez całą dobę.

6.
wyroby-z-drewna.pl wystawia dokument sprzedaży: paragon lub fakturę VAT (także pro forma).

7. Wszystkie ceny są cenami brutto. Cena towaru obowiązuje w chwili składania zamówienia.

8. Zamawiający pokrywa koszty przesyłki. Zamówienia o wartości powyżej 210 zł (pobranie) i 170 (przedpłata) realizowane są na koszt
wyroby-z-drewna.pl

9. W przypadku podziału zamówienia (na życzenie Klienta) na dwie lub więcej paczek, Klient pokrywa wszystkie koszty wysyłki: pełny koszt dla pierwszej paczki oraz 50% wartości kosztu wysyłki dla paczek następnych. Opłata nie dotyczy paczek o przekroczonych wartościach wysyłek na koszt sklepu (patrz p.8).

10. Czas realizacji zamówienia (od momentu przyjęcia zamówienia potwierdzonego do momentu nadania paczki) wynosi do 4 dni roboczych (najczęściej jednak krócej, ok. 1-3 dni), chyba że stan magazynowy pokazuje inaczej . W przypadku deklaracji płatności przelewem zamówienie zostaje przekazane do realizacji po otrzymaniu należności (przedpłata*). Dzień księgowania wpłaty jest pierwszym dniem realizacji zamówienia. Do czasu realizacji zamówienia nie wlicza się czasu wymaganego na doręczenie przesyłki od momentu nadania (zależny od formy wysyłki).

11. W przypadku niemożności nabycia jednego z zamówionych towarów (brak w magazynie sklepowym lub w hurtowni/u producenta), zamawiający zostanie o tym powiadomimy.

12. Klient może anulować zamówienie przed nadaniem paczki. Przesyłkę wysłaną klient jest zobowiązany odebrać.

13. Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni (bez podania przyczyny) od daty doręczenia, pod warunkiem, że: zwracany towar nie był używany, nie jest zanieczyszczony, nie posiada wad (nie dotyczy przypadków reklamacji).

14. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT).

15. Towar zwracany (patrz p.13) jest na koszt Klienta.

16. Sprzedający w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu zobowiązuje się zwrócić wartość zamówienia przelewem na wskazane konto. Zwrot dokonywany jest w postaci przelewu na konto bankowe.

17. Sklep
wyroby-z-drewna.pl nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem.

18. Dane użytkowników nie są udostępniane osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień, prowadzenia statystyk oraz przesyłania materiałów promocyjnych (jeżeli Klient wyraził taką wolę poprzez dodanie adresu do subskrypcji).

19. W sprawach nie objętych Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

20. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Cena produktów uwzględnia koszty gospodarowania odpadami.

 

-------------------

* dla instytucji istnieje możliwość wystawienia faktury terminowej lub proformy. Prosimy w takich przypadkach o kontakt mailowy.

Poprawiony (wtorek, 30 sierpnia 2011 15:15)